Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Ułatwienia dla niedowidzacych

Powiększanie treści

W prawym rogu na podstronach znajdziesz znak:
"+" powiększania czcionki, 
"-" pomniejszenia czcionki,
"=" powrót do wielkości standardowej.

Słuchaj treści na naszej stronie

Zaznacz myszką wybrany tekst i kliknij ikonkę głośnika.
(Opcja niedostępna na urządzeniach mobilnych).

Aktualności

WARSZTATY MALARSKIE

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach malarskich prowadzonych przez Panią Longinę Wysocką, które zorganizowane są w świetlicy wiejskiej w Nawczu przez Gminną Instytucję Kultury i Biblioteki w Łęczycach z siedzibą w Strzebielinie 

Czytaj więcej...

SZKOLENIE W GDAŃSKU: „ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI WSPÓŁFINANSOWANYMI Z FUNDUSZY EUROPEJSKICH”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, Departament Programów Regionalnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza na szkolenie organizowane 27 listopada 2018 r. poświęcone tematyce zarządzania projektami współfinansowanymi z Funduszy Europejskich.

Czytaj więcej...

WSTĄP DO POLICJI

Dla tych, którzy chcą robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia Komendant Główny Policji ma bardzo dobrą propozycję – możesz zostać policjantem.

Czytaj więcej...

NOWE ZASADY SEGREGACJI ODPADÓW KOMUNALNYCH

W związku z obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów (Dz.U. z 2017 r. poz. 19), od dnia 01.01.2019 roku na terenie Gminy Łęczyce będą obowiązywały nowe zasady segregacji odpadów.

Czytaj więcej...

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MAŁGORZATĄ WARDĄ

Gminna Instytucja Kultury i Biblioteka w Łęczycach zaprasza na spotkanie autorskie z Małgorzatą Wardą która jest polską pisarką, a z wykształcenia także rzeźbiarką. W swoim dorobku literackim ta autorka posiada znakomite powieści, których fabuła najczęściej koncentruje się wokół ważnych problemów społecznych, m.in. „Najpiękniejsza na niebie”, „Ta, którą znam” oraz „Nikt nie widział, nikt nie słyszał”.

Czytaj więcej...

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech