Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Ułatwienia dla niedowidzacych

Powiększanie treści

W prawym rogu na podstronach znajdziesz znak:
"+" powiększania czcionki, 
"-" pomniejszenia czcionki,
"=" powrót do wielkości standardowej.

Słuchaj treści na naszej stronie

Zaznacz myszką wybrany tekst i kliknij ikonkę głośnika.
(Opcja niedostępna na urządzeniach mobilnych).

Aktualności

12 EDYCJA KONKURSU- ZGŁOŚ SWOJEGO FAWORYTA

"Policjan,t który mi pomógł" – XII edycja konkursu ogólnopolskiego biuro prewencji komendy głównej policji uczestniczy w organizacji 12. Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie "Niebieska Linia" instytutu psychologii zdrowia polskiego towarzystwa psychologicznego. istotą konkursu jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy policji,

Czytaj więcej...

KOMUNIKAT

Urząd Gminy Łęczyce apeluje do mieszkańców gminy na podstawie obowiązującej ustawy o utrzymaniu czystości porządku w gminach oraz ustawy o odpadach o nie wyrzucanie odpadów komunalnych w miejsca do tego nieprzeznaczone!

Czytaj więcej...

KONFERENCJA " PRAWO DO PRZEDSIĘBIORCZOŚCI "

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości rusza z drugą edycją cyklu konferencji dla przedsiębiorców „Prawo do przedsiębiorczości – małe firmy, wielkie zmiany".

Czytaj więcej...

FORUM PRZEDSIĘBIORSTW 2019

Sięgnij po wiedzę ekspertów i praktyków biznesu podczas Forum Przedsiębiorstw. Trwają zapisy na Forum Przedsiębiorstw! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub pracownikiem zaangażowanym w procesy zarządzania i nastawionym na rozwijanie swojej firmy, nie może zabraknąć ciebie na tym wydarzeniu. Tegoroczna edycja Forum odbędzie się 29 maja (środa) w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Czytaj więcej...

BEZPŁATNE WARSZTATY

Wszstkich chętnych mieszkańców z Pomorza powyżej 50 roku życia zachęcamy do zapisana się na ćwiczenia z zakresu podstaw obsługi komputera pt." Z komputerem za pan brat" oraz na spotkanie z wizażystą "Stylizacja wizerunku"

Czytaj więcej...

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech