Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Ułatwienia dla niedowidzacych

Powiększanie treści

W prawym rogu na podstronach znajdziesz znak:
"+" powiększania czcionki, 
"-" pomniejszenia czcionki,
"=" powrót do wielkości standardowej.

Słuchaj treści na naszej stronie

Zaznacz myszką wybrany tekst i kliknij ikonkę głośnika.
(Opcja niedostępna na urządzeniach mobilnych).

Aktualności

REKRUTACJA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 0050.12.2018 z dnia 31.01.2018r. w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2018/2019 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i

Czytaj więcej...

INFORMACJA DLA OSÓB BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROJEKCIE "ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII ORAZ INSTALACJE SOLARNE..."

Wójt Gminy Łęczyce informuje, iż w wyniku przeprowadzonej weryfikacji wymogów formalnych przedmiotowy projekt został zweryfikowany pozytywnie i zakwalifikowany do oceny przez Komisję Oceny Projektów.

Czytaj więcej...

PROJEKT POD NAZWĄ "ZATRUDNIENIE"

Projekt skierowany jest do 84 osób wyłącznie zarejestrowanych osób bezrobotnych, powyżej 30 roku życia, zamieszkujących jeden z poniższych powiatów z woj. pomorskiego:

Czytaj więcej...

WYDANIE PACZEK ŻYWNOŚCIOWYCH

Ośrodek Pomocy Społecznej w Łęczycach informuje, że w ramach  Podprogramu 2017/2018 na realizację zadań z zakresu dystrybucji artykułów spożywczych do osób najbardziej potrzebujących w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy

Czytaj więcej...

ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO 2018

W 2018r. producenci rolni mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej do wójta, właściwego ze względu na miejsce położenia gruntów będących w posiadaniu lub współposiadaniu tego producenta rolnego (w tym dzierżawcy)

Czytaj więcej...

Kliknij i słuchaj Powered By GSpeech