Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Ułatwienia dla niedowidzacych

Powiększanie treści

W prawym rogu na podstronach znajdziesz znak:
"+" powiększania czcionki, 
"-" pomniejszenia czcionki,
"=" powrót do wielkości standardowej.

Słuchaj treści na naszej stronie

Zaznacz myszką wybrany tekst i kliknij ikonkę głośnika.
(Opcja niedostępna na urządzeniach mobilnych).

Aktualności

Wprowadzenie Stopni Alarmowych na terenie kraju

W związku z organizacją obchodów 75. Rocznicy wyzwolenia niemieckiego, nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau z udziałem przedstawicieli najwyższych władz państwowych oraz zagranicznych gości, uprzejmie informuje, że Prezes Rady Ministrów działając na podstawie ustawy z dnia 10 czerwca 2016 roku o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796) w dniu 17 stycznia 2020 roku, podpisał Zarządzenie nr 6 w sprawie wprowadzenia stopni alarmowych na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej obowiązujące od dnia 23 stycznia 2020 r. od godz. 00.01 do dnia 29 stycznia 2020 r. do godz. 23.59.

Czytaj więcej...

Działki inwestycyjne na sprzedaż w Godętowie

Informujemy o Działkach Inwestycyjnych w miejscowości Godętowo, wystawionych na sprzedaż przez Gminę Łęczyce.

Czytaj więcej...

Fotowoltaika i termomodernizacja - spotkanie

Wójt Gminy Łęczyce oraz Grupa GlobalECO serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące montażu instalacji fotowoltaicznych, ekologicznych źródeł ciepła oraz termomodernizacji budynków mieszkalnych, z  dofinansowaniem do 90%.
 
Spotkanie odbędzie się w Środę, 29.01.2020r., godz.19.00, Świetlica w Zespole Szkół w Strzebielinie

Czytaj więcej...

Oszust został zatrzymany, Policjanci przestrzegają przed kolejnym

Policjanci przestrzegają przed oszustami działającymi metodą ,,na policjanta''. Nie wdawaj się w rozmowę, powiadom policjantów. W minionym tygodniu przestępcy oszukali 61-latkę na kilkadziesiąt tys. zł. Dzięki współpracy kryminalnych z Rumi, Wejherowa oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku została ustalona tożsamość oszusta, który szybko został przez policjantów zatrzymany. 23-latek został już tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Czytaj więcej...

Początek stycznia - czas „uwalniania” praw autorskich do utworów

1 stycznia jest datą ważną z wielu powodów. Początek miesiąca, początek roku czy początek jakiegoś innego umownego cyklu. Niewiele osób jednak wie, że ten dzień jest bardzo istotny z punktu widzenia prawa autorskiego oraz że stał się datą nieoficjalnego, międzynarodowego święta znanego jako Dzień Domeny Publicznej.

Czytaj więcej...

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech