Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Ułatwienia dla niedowidzacych

Powiększanie treści

W prawym rogu na podstronach znajdziesz znak:
"+" powiększania czcionki, 
"-" pomniejszenia czcionki,
"=" powrót do wielkości standardowej.

Słuchaj treści na naszej stronie

Zaznacz myszką wybrany tekst i kliknij ikonkę głośnika.
(Opcja niedostępna na urządzeniach mobilnych).

7 SEKRETÓW EFEKTYWNEGO OJCOSTWA

Wielkość tekstu:

Flagowy warsztat Tato.Net, w czasie którego uczestnicy poznają 7 wielkich zadań każdego ojca i na ich podstawie tworzą swój indywidualny TatoPlan.

Dla kogo: dla ojców niezależnie od stażu i sytuacji ojcowskiej, dla ojców rozpoczynających przygodę z Tato.Net, dla ojców chcących odświeżyć swoje spojrzenie na ojcostwo.

Termin realizacji:29-30 listopad2019 r.
Miejsce realizacji:Gmina Łęczyce/ pomorskie /

Z raportu „Journal of Marriage and Family” wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy.

Warsztaty Tato.Net 7 sekretów efektywnego ojcostwa mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich.

Podczas warsztatów 7 sekretów efektywnego ojcostwa dowiesz się jak:
• utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,
• rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
• wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
• stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
• zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców.

Co mówią o warsztatach uczestnicy?

Po tygodniu od zakończenia warsztatów moje dzieci powiedziały mi: „Tato! Ty teraz jesteś jakiś bardziej normalny. Tato! Nasza rodzina jest trochę lepsza.” Wiem, że to początek drogi i ciężkiej pracy, ale warsztaty to najwspanialszy prezent jaki mogłem dać moim dzieciom i mojej rodzinie. – Przemek.
Czas spędzony na warsztatach to bardzo dobra inwestycja. To bez wątpienia dla mnie drogowskaz do poszukiwania, inspiracja do podejmowania działania w codziennej drodze, do odkrywaniai radowania się powołaniem, jakim jest ojcostwo. – Tomek.
Dowodem dla mnie, że warsztaty są wartością samą w sobie jest to, że po powrocie do domu mój 7 letni syn Szymon, wiedząc dlaczego nie byłem w domu całą sobotę powiedział „Dziękuję ci tato, że byłeś na szkoleniu, żeby być lepszym tatusiem”. – Dominik.


Czas trwania standardowo:

  • piątek godz. 1800 – 2100,
  • sobota godz. 900 – 1800 (15 godzin dydaktycznych).


*Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania drobnych zmian.
Trener: warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net
Organizator: Świetlica Profilaktyczno-Socjoterapeutyczna w ŁęczycachGrzegorz Hordziejko, tel.602-59-51-59, mail: gkrpaleczyce@wp.pl
Koszt: Całkowity koszt uczestnictwa w trwającym 10 godzin dydaktycznychwarsztacie (w tym materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, catering/obiad i inne pomoce) wynosi 120 zł.
Dzięki dofinansowaniu ze środkówgminy Łęczyce/ Świetlicy Profilaktyczno- Socjoterapeutycznej w Łęczycach możesz zapisać się na ten warsztat za 50 zł (dofinansowanie dotyczy mieszkańców zamieszkałych na terenie gminy Łęczyce)– to mniej niż połowa kosztów Twojego udziałuw warsztacie. Po 30 października cena wzrośnie do 100 zł. Zapisz się już dziś!

Fundusz Stypendialny - Jeżeli aktualna sytuacja finansowa jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w tym warsztacie, zaaplikuj o stypendium wypełniając formularz na stronie:Fundusz Stypendialny Warsztatów Tato.Net. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni, żeby poinformować o przyznaniu stypendium.

Zapisy: Rezerwacja miejsca dla mieszkańców Gminy Łęczyce następuje po złożeniu pisemnego zobowiązania oraz dokonaniu opłaty rezerwacyjnej w wysokości 40 zł. Skontaktuj się w tym celu z organizatorem.
Zapisy na ten warsztat trwają od dziś do wyczerpania limitu miejsc –zapisz się już dziś!

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech