Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

ZAWALCZMY O WÓZ STRAŻACKI

Wielkość tekstu:

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosiło akcję „Bitwa o wozy”, która zachęca Polaków do udziału w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020 r. 

Resort zapowiedział, że w każdym województwie gmina do 20 tysięcy mieszkańców z najwyższą frekwencją w pierwszej turze wyborów otrzyma nowy wóz strażacki.

16 takich pojazdów, po jednym na każde województwo, sfinansuje w całości MSWiA. Wartość jednego samochodu to około 800 tys. zł.
W porozumieniu z druhami Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Łęczyce zwracamy się do wszystkich mieszkańców gminy z prośbą o pójście na wybory.

Zmobilizujmy siebie i naszych najbliższych. Obecność na głosowaniu to nasz obywatelski obowiązek, a zarazem to szansa na nowy samochód dla OSP !!!

Strażacy są zawsze w gotowości, 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu stawiają się na każde wezwanie, ratują nasze dobytki i życie.

Od ich dyspozycyjności i sprzętu zależy bezpieczeństwo naszej lokalnej społeczności. Wykażmy się gotowością i solidarnością z druhami z OSP

KAŻDY GŁOS JEST WAŻNY, LICZY SIĘ NAJWYŻSZA FREKWENCJA.

Zadbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo ! 28 czerwca idźmy do urn !

 

 

 

                           Prezes                                                                         Wójt Gminy Łęczyce

Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP                                                  Piotr Wittbrodt

                      Łukasz Piątek                                                 

 

Link: https://www.gov.pl/web/mswia/bitwa-o-wozy--mswia-sfinansuje-wozy-strazackie-dla-gmin-o-najwyzszej-frekwencji-wyborczej 

POBIERZ:  pdfBitwa o wozy

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech