Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Ułatwienia dla niedowidzacych

Powiększanie treści

W prawym rogu na podstronach znajdziesz znak:
"+" powiększania czcionki, 
"-" pomniejszenia czcionki,
"=" powrót do wielkości standardowej.

Słuchaj treści na naszej stronie

Zaznacz myszką wybrany tekst i kliknij ikonkę głośnika.
(Opcja niedostępna na urządzeniach mobilnych).

INKUBATOR INNOWACJI SPOŁECZNYCH

Wielkość tekstu:
Już po raz trzeci gdyńskie Laboratorium Innowacji Społecznych we współpracy z Fundacją Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia" zaprasza osoby z całej Polski do zgłaszania pomysłów na projekty niosące pomoc osobom zależnym - z niepełnosprawnościami, chorym i starszym
wymagającym opieki. Mam nadzieję, że i tym razem zechcą Państwo wesprzeć to wyjątkowe przedsięwzięcie i upowszechnić zaproszenie do Inkubatora w swoim środowisku.
 
„Innowacje na ludzką miarę - wsparcie rozwoju mikroinnowacji w obszarze usług opiekuńczych dla osób zależnych" to projekt, którego celem jest pomoc w rozwoju nowatorskim, oddolnym rozwiązaniom skierowanym do osób wymagających wsparcia ze względu na niepełnosprawność, chorobę lub wiek oraz do ich opiekunów. Pomysłodawcy projektów zgłaszanych do Inkubatora biorą udział w specjalnie opracowanych dla nich warsztatach, korzystają z konsultacji eksperckich, przygotowują projekty do testowania, opracowują harmonogram ich realizacji i budżet. Na tej podstawie wybranym innowatorom przyznawane są środki finansowe na testowanie rozwiązań w środowisku lokalnym.
 
Dotychczas do inkubatora wybrano 43 spośród 172 pomysłów - 26 skierowano do inkubacji w Warszawie, 17 w Gdyni. 20 września ruszy już III nabór do Inkubatora, który potrwa do 25 października 2017 r. Liczę, że z Państwa pomocą uda się utrzymać tak duże zainteresowanie przedsięwzięciem. Mam również nadzieję, że wśród zgłoszeń nie zabraknie pomysłów z Państwa strony. Do Inkubatora zapraszamy nie tylko osoby prywatne, ale także grupy nieformalne, organizacje i instytucje.
 
Szczegółowe informacje o projekcie znajdą Państwo na stronie innowacjespoleczne.org.pl.
Zachęcam również do kontaktu:
Katarzyna Ziemann - koordynatorka projektu, k.ziemann@lis.gdynia.pl, tel.: 58 727 39 12
 
POBIERZ:
 
 
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech