Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Ułatwienia dla niedowidzacych

Powiększanie treści

W prawym rogu na podstronach znajdziesz znak:
"+" powiększania czcionki, 
"-" pomniejszenia czcionki,
"=" powrót do wielkości standardowej.

Słuchaj treści na naszej stronie

Zaznacz myszką wybrany tekst i kliknij ikonkę głośnika.
(Opcja niedostępna na urządzeniach mobilnych).

PODZIĘKOWANIA

Wielkość tekstu:
Burmistrz Miasta Brus Witold Ossowski składa podziękowania dla Samorządu oraz Mieszkańcom Gminy Łęczyce za udzielenie pomocy Gminie Brusy, dotkniętej skutkami sierpniowej nawałnicy.
 

Mieszkańcy gminy Brusy, w wyniku tragicznych wydarzeń wnocy z 11 na 12 sierpnia 2017r., znaleźli się w dramatycznej sytuacji. Nawałnica zniszczyła wielu ludziom dorobek ich życia. Ponad 50 rodzin musiało opuścić swoje domy. Liczne szkody odnotowaliśmy również w budynkach gospodarczych, niewyobrażalne straty wystąpiły w uprawach rolnych i leśnych.
 
Skutki niszczycielskiego żywiołu będą odczuwalne jeszcze przez długi czas. Walczymy z nimi od samego początku, a możemy to robić między innymi dzięki ludziom dobrego serca. Wsparcie płynie do nas z różnych stron, a dla Gminy Brusy oraz jej Mieszkańców ważna jest każda pomoc.
 
Dziękuję, że zechcieli Państwo nas wesprzeć i dołączyć do grona Przyjaciół Gminy Brusy. Dzięki Państwa dobrej woli, wielu poszkodowanym wróciła nadzieja, za sprawą której śmielej i spokojniej patrzą wprzyszłość. Wyrażam głęboką wdzięczność za okazaną bezinteresowną życzliwość.
 
Zajmujecie Państwo szczególne miejsce wnaszych sercach i pamięci.
 
POBIERZ: pdfPodziękowania
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech