Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Ułatwienia dla niedowidzacych

Powiększanie treści

W prawym rogu na podstronach znajdziesz znak:
"+" powiększania czcionki, 
"-" pomniejszenia czcionki,
"=" powrót do wielkości standardowej.

Słuchaj treści na naszej stronie

Zaznacz myszką wybrany tekst i kliknij ikonkę głośnika.
(Opcja niedostępna na urządzeniach mobilnych).

BEZPŁATNE SPOTKANIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Wielkość tekstu:

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach, na których będziecie mogli poznać ofertę wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) dla rozwoju Państwa biznesu. Nasi eksperci zapre­zentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą Państwa firmie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.

 Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom wprowadziliśmy proste zasady ubiegania się o dofinansowanie, m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków. Podczas spotkań nasi eksperci zaprezentują nie tylko ofertę NCBR i ogólne zasady udziału w konkursach, ale przedstawią na konkretnych przykładach jak korzystać ze wsparcia NCBR. Odpo­wiedzą także na wszelkie pytania z Państwa strony.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a ich organizacją na zlecenie NCBR zajmuje się firma Innova Paweł Wierzbicki. Już teraz zachęcam do zapoznania się z programem oraz proponowanymi terminami spotkań, które są dostępne na stronie https://www.ncbrdlafirm.pl/

Znajdziecie na niej Państwo również elektroniczny formularz zgłoszeniowy

 

plakat NCBR

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech