Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

SPEKTAKL "WIEDŹMIN"

Wielkość tekstu:
Gminn Instytucja Kultury i Biblioteka w Łęczycach zaprasza serdecznie na kolejną kulturalną podróż ! Dnia  06 października 2019 odbędzie się w Teatrze Muzycznym spektakl pt. "Wiedźmin" 
Pierwszy musical na postawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego! Teatr Muzyczny w Gdyni uzyskał zgodę najpopularniejszego polskiego pisarza fantasy na realizację musicalu opartego na jego twórczości. Spektakl powstał na bazie kilku zbiorów opowiadań, m.in.: „Ostatnie życzenie” i „Miecz przeznaczenia”.
Głównym bohaterem musicalu jest Geralt z Rivii, wiedźmin, mutant, który za pomocą magii i nadludzkich umiejętności broni ludzi przed potworami, nie stroniąc przy tym od zapłaty. Często działa pod wpływem emocji, sprzyja słabszym, poświęca się dla innych. Poza trudnościami, jakie napotyka na swojej drodze wiążąc się z czarodziejką Yennefer, Geralt bierze również udział w wielu niesamowitych przygodach. Chcąc chronić zarówno siebie, jak i swoich przyjaciół, Wiedźmin stara się zachować neutralność w szalejącym świecie. Na podstawie książek Sapkowskiego powstał komiks, nakręcono film, serial, stworzono popularne i nagradzane na całym świecie gry komputerowe
 
 
Gwarantujemy :
  •  miejsca w pierwszych rzędach
  •  możliwość bezpłatnego transportu
Koszt biletu : 100 zł
Zapisy oraz więcej informacji w Gminnej Instytucji Kultury lub pod numerem telefonu (58) 676 16 99.
więcej informacji o spektaklu oraz źródło plakatu : http://www.muzyczny.org/pl/spektakle/9-wiedzmin.html (zakładka otworzy się w nowym oknie)
 
Czas trwania spektaklu: 3 h 30 min (jedna przerwa)
 
Preferencje wiekowe: 15+
Napisy w języku angielskim/english subtitles
W spektaklu wykorzystywane są efekty pirotechniczne i dymne.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech