Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Ułatwienia dla niedowidzacych

Powiększanie treści

W prawym rogu na podstronach znajdziesz znak:
"+" powiększania czcionki, 
"-" pomniejszenia czcionki,
"=" powrót do wielkości standardowej.

Słuchaj treści na naszej stronie

Zaznacz myszką wybrany tekst i kliknij ikonkę głośnika.
(Opcja niedostępna na urządzeniach mobilnych).

Sponsoring

Wielkość tekstu:
 IMPREZY SPONSOROWANE PRZEZ GAZ-SYSTEM:

 

Logotyp Gaz System

 Informujemy, że Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest Sponsorem projektu „GALA 2017” Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Gminy Łęczyce”.

W ramach swej działalności GAZ-SYSTEM S.A. aktywnie angażuje się w dialog z otoczeniem oraz wspiera inicjatywy między innymi z zakresu odpowiedzialnych inwestycji i ekologii.
Prowadzone przez spółkę inwestycje w zakresie rozbudowy systemu przesyłowego, służące dywersyfikacji dostaw gazu ziemnego oraz bezpieczeostwu energetycznemu kraju, wzmacniają poczucie odpowiedzialności GAZ-SYSTEM S.A. za mieszkaoców regionów oraz wykorzystywane zasoby naturalne. Spółka dokłada wszelkich starao, aby podejmowane działania były w pełni rozumiane i akceptowane, realizowane z poszanowaniem środowiska oraz stwarzały szansę na to, by dany region odnosił korzyści z wdrażanych projektów. Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. Kluczowym zadaniem GAZ-SYSTEM S.A. jest transport paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całego kraju, w celu ich dostarczenia do sieci dystrybucyjnych oraz do odbiorców koocowych podłączonych do systemu przesyłowego.

docx''GALA 2017" Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Gminy Łęczyce


docxBezpieczny Powiat – zakup specjalistycznego wyposażenia w celu zwalczania klęsk żywiołowych dla jednostek ratowniczych w Powiecie Wejherowskim”


pdfPodziękowania dla Sponsorów Gminnego Dnia Seniora

pdfPodziękowania dla sponsorów Dożynek Gminnych 2015

pdfRozbudowa Szkoły Podstawowej w Brzeźnie Lęborskim o bibliotekę gminną z czytelnią i sceną pokazową wraz z zakupem wyposażenia

 
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech